Sadaimovy . . . . Střelecké . . . . Stránky.

Datum poslední aktuakizace 3.11.2016


Informace o střelnicích.


Pilnej pracovník.

Střelnice v Hodkovicích n/Mohelkou


Na této střelnici se stále něco děje, buď se tam pracuje, ale častěji střílí a nebo závodí. Dále uvádím informace o provozu na této střelnici.

Příjezd ke střelnici:....Orientační mapa
Z dálnice jet přes kruhový objezd (1. odbočka od Liberce, 2. odbočka od Turnova/Prahy) do kopce k centru, projet kruhovým objezdem rovně, pak po 300 m odbočit doprava ul. Podlesí, projet kolem garáží a koupaliště k lesu. Střelnice se jmenuje Červený lom.

Otevřeno pro veřejnost v neděli 9-15 hod., od března do listopadu, v letním období i po dohodě ve všední dny odpoledne.

Poplatek za použití střelnice 100,- Kč na den, prodej terčů i zálepek možný, rovněž zapůjčení sluchátek. V omezené míře je možné malé občerstvení a to podle možností. Organizovaným skupinám pronajímáme střelnici mimo otevírací dobu, po dohodě, za smluvní ceny.

Střelba z krátkých ručních zbraní a malorážek a předovek do 50 m z deseti střeleckých stavů. Z dlouhých zbraní jenom zbraně na revolverové nebo pistolové náboje. Ostatní dlouhé jenom po dohodě ve všední dny v týdnu. Je to z důvodu omezení hluku.

Kontaktní telefon: 732 805 393 nebo 739 279 522

E-mail:... KVZ.Hodkovice.

Stránky... KVZ Hodkovice 


Střelnice KŽO Železnice


Tato střelnice, jejímž majitelem je Klub Železnických ostrostřelců leží v pěkném údolíčku nedaleko lázeňského městečka Železnice, asi 6km od Jičína směrem na Lomnici n/Popelkou a Semily.
Příjezd ke sřelnici je kousek před vjezdem do městečka Železnice odbočit do leva a po cca 600m, před prvními domy odbočit do prava po zpevněné cestě podle potoka pod most a za mostem až ke střelnici, viz mapka.
Po dohodě se správcem je i zde možné si vystřelit. Střelba z krátkých ručních zbraní a malorážek do 50 m z osmi krytých střeleckých stavů.

Kontaktní telefon: 603 278754 
Velitel klubu: 736 649 888 
Správce střelnice: 607 581 633 

Stránky...KOŽeleznice 


Střelnice SSK Zebín


Střelnice leží asi v polovině dominantního kopce Zebín, znáte ho z Rumcaise a Manky, asi 3km od Jičína směrem na Lomnici n/Popelkou a Semily.Příjezd ke střelnici je z obce Valdice do leva za hasičskou zbrojnicí, vzhůru krátkým listnatým lesíkem až na střelnici. viz mapka.
Tato střelnice, původně myslivecká, umožňuje střelbu, brokovými zbraněmi, krátkými a dlouhými kulovými zbraněmi do vzdálenosti 100m. Nejlépe po domluvě se správcem střelnice, k zastižení i v dopoledních hodinách.
Na této střelnici je možné si komerčně zastřílet.

Kontaktní telefon:493/


Střelnice SSK Ostroměř


Střelnice SSK Ostroměř je od Jičína vzdálená asi 15 km směrem na Hradec Králové. Příjezd na střelnici je asi v polovině obce se odbočí do leva, jede se ven z obce asi 800 m a na víjezdu před ovocným sadem se uhne do leva na polní cestu. Po 100 m jste na střelnici, která je v malém lesíku. viz mapka.
Střlí se z krátkých i dlouhých zbraní i malorážek na max 50m z cca 18 krytých stavů.

Kontaktní telefon: 731 090 765  přímo na střelnici.

Stránky...SSK Ostroměř 


Střelnice AVZO Semily


Střelnice je v okresním městě Semily. Příjezd na střelnici, pojedeme od Jičína směrem do centra a těsně před mostem přes Jizeru odbočíme do prava. Přejedeme ještě jeden menší most, projedeme mezi garážema a jsme na střelnici. viz mapka.
Střelnice má 20 stavů pro střelbu krátkými a dlouhými zbraněmi, na 25 a 50m. Je zde i pěkná klubovna a kantýna. Střelba pro veřejnost je možná, každé první úterý v měsíci od 13.00 - 17.00 hod. Po dohodě se správcem je možno domluvit si střelbu i v jiný den, kromně čtvrtku a neděle.

Kontaktní telefon: 607 591 160

E-mail:... SSK Semily.

Stránky...SSK Semily 


Pokud se chceš vrátit na předchozí stranu klikni na šipku.Zpět na předchozí stránku.